Můj hlavní blog je zde blog

toto je můj vedlejší blog který mám s monsterkou amirou a Linny


Srpen 2013


lagoonka na procházce v parku

31. srpna 2013 v 9:11 | lagoonka |  Lagoona Blue
ahoj tak jsem vzala Lagoonku na procházku do parku.Pršelo a lagoonka si to užívala.Ale nechtěla sem aby se namočila tak jsem jí dala deštník asi se na mě zlobila ale kdo by jí sušil věci.Ale stejně je měla mokré od neustálého skákání do louží


další krásná Twyla

30. srpna 2013 v 20:37 | lagoonka |  obrázky monsterek

Cute Twyla

30. srpna 2013 v 20:36 | lagoonka |  obrázky monsterek

asi ji budu chtít k narozkám

nahlédnutí

30. srpna 2013 v 20:26 | lagoonka |  můj monster domek
ahoj tak jsem se rozhodla dát sem jednu fotku domečku který nafotím.je to dvoupatrová věž(bude tří)Inspirovaná My froggy stuff.

vyrobená křesílka

30. srpna 2013 v 20:23 | lagoonka |  nábytek a doplnky pro panenky
omlouvám se za to že jsou fotky obráceně nějak jsem na to zapomněla
moje monster sbírka-fotky

30. srpna 2013 v 20:18 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček
tak nakonec slíbemé fotky mé sbírky

fly to your heart

30. srpna 2013 v 20:15 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček
překrásná písen


Sweet scream

29. srpna 2013 v 8:39 | lagoonka |  novinky v Mh světě
ahoj tak tahle kolekce ukazuje jak by vypadaly Frankie a Draculaura po předávkování sladkostmi.


Mé oblíbené postavy z různých příběhů

27. srpna 2013 v 8:34 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček

Monster highmé nejoblíbenější jsou Lagoona Blue a Rochelle goyle

Winx club

z Winx clubu mám nejradši Bloom

Polly Pocket


Lea


Barbie


Terezasoutěž PSU

26. srpna 2013 v 8:41 | lagoonka |  SOUTĚŽE
ahoj mám tu pro vás soutěž Msu.A ptáte se co to je?Je to sou těž kde vyfotíte panenku(panenky) jak něco dělá/dělají jak si užívá/užívají.Také že celý název soutěže je Monsterky si užívají.
Můžete se zůčastnit s různými druhy panenek .Může jich tam být kolik chcete.Když budete mít vyrobený nábytek nebotřeba šaty může vám to dát bonusové body.Bude se hlasovat v anketě a bude více kol.Bude se soutěžit s jednou fotkou.A právě že když získáte bonusové body tak vám to zvedne možnost dostat se do dalšího kola.


Přihláška:přezdívka
blog(není poviné)
email
kolik panenek ,druh
Pravidla:fotka musí být vaše
nepomlouvejte ostatní soutěžící
nehlasujte pro sebe
A ikdyž prohrajete nesmutněte takových soutěží na internetu je.
Ceny budou grafické.

Mé monster high věci-seznam

26. srpna 2013 v 8:10 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček
ahoj tak mě napadlo místo focení mích MH věcí vám sepíši seznam.
Mám:

Přátelé a rodina Barbie

26. srpna 2013 v 7:14 | lagoonka |  Barbie
Přátelé rodina
Skipper - čtrnáctiletá sestra Barbie
Stacie - desetiletá sestra Barbie
Chelesa - tříletá sestra Barbie
Todd - dvouletý bratranec Barbie
Ken - přítel Barbie
Sauhy - blízký kamarád 3leté Chelesy
Scoot - přítel Skipper
Midge - nejlepší kamarádka Barbie
Spoooty - nejlepší kamarádka Skipper
Kessy - dítě Midge
Kelly - kamarádka Barbie
Olia - sestra Midge
Menst - bývalý přítel Kelly
Mahyts - čtyřletý syn Barbary a kluk, který se zamiloval do Chelesy
Barbara - sestřenice Midge

něco o panenkách power ghouls

26. srpna 2013 v 6:43 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček
Clawdeen a Spectra jsou již v mnoho obchodech ve Francici k dostání.
Ale po Frankie a Toralei zatím není ani stopy.vemte na vědomí že komiksy u panenek nejsou přeloženy ,protože tam není nic co by se dalo překládat(Bubliny úplně chybí.Barbie princezna a zpěvačka

25. srpna 2013 v 12:45 | lagoonka |  Barbie

velké Oznámení

24. srpna 2013 v 12:44 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček
Ahojky ghoulky radikálně se chystám změnit blog .Bude o panenkách a tvoření na ně ale zas taková změna to nebude jenom sem přidám foky jiných panenek .Návody na vyrábění a tak.novinky začínají

20. srpna 2013 v 21:16 | lagoonka |  novinky v Mh světě
panenka Abbey Bominable se začíná objevovat ve Spojených státech.Kde je exklusivně ve Walmart
zdroj :Renkatoys.com

Frights,camera action


no mě osobně se líbí Honey Swamp


pak je z této edice Clawdia Wolf no nevím mě osobně se nelíbí
Elissabat

Viperine GorgonPokud hledáte nové panenky Monster High, pak jste na správném místě. Na této stránce se budeme se podívat na nové panenky přichází pozdě 2013/early 2014. Řekneme vám, co Monster High postavy budeme vidět a dá vám nějaké nápady, co může očekávat. Pokud jste fanouškem těchto panenek pak strana by měla být právě to, co hledáte.

Monster High nejprve přišel na scénu zpět v roce 2010. Tehdy to nastupuje poměrně pomalu, ale v posledních několika letech se stal jedním z nejpopulárnějších řad hraček. Nyní máme nejen panenky, ale máme televizní pořady, knihy, online hry a všechny druhy zvláštní a nádherné zboží. Společnost za tyto panenky Mattel a v příštím roce se bude hledat uvolnit mnohem více panenek. Co tedy můžeme očekávat, že během vánočního období roku 2013 a pak do roku 2014? No pojďme se podívat.

Co můžete očekávat za pozdní 2013

Mattel si uvědomili, jak populární Monster High se stala. V nedávné době vydali několik nových hraček, od standardních panenky na Plushie hraček. Rodiče jistě byli zaneprázdněni držet krok s poptávkou ze strany svých dětí. Vypadá to, že v období před Vánocemi a pak do 2014 budeme vidět různé nové panenky propuštěné z spolu s některými novými doplňky. Existuje spousta pověstí plovoucí kolem, co přesně budeme vidět. Na San Diego Comic Con v červenci byly mnohé z těchto pověstí potvrdil že některé nebyly. Veškeré informace na této stránce se může změnit v určitém bodě, se jedná o plány do budoucna. Pokud se něco změní když budeme nezapomeňte aktualizovat naše stránky, a tak vám o něm dozvěděl.

No, první velké novinky vám můžeme přinést zahrnuje vydání nového panenky a nový znak, který jsme ne všichni to známe. To je Catty Noir. Jak můžete vidět z obrázku Catty má tmavou kůži a je Werecat, to je pátý jsme viděli. Catty Noir je slavná zpěvačka a je něco jako celebrita, tak jak byste očekávali, že způsobí velký rozruch, když přijíždí na Monster High. Nová panenka se chystá vyjde v září, takže dost času, aby ji před prázdnin. Pravděpodobné datum vydání pro Catty je v pátek 13. září. Panenka vypadá opravdu dobře a ona je na sobě tento úžasný růžové šaty, které opravdu vypadat dobře.

Další masivní nová panenka je Weberella Wydowna Spider . Mluvili jsme o tom jednou za více než rok a ona je konečně tady. Weberella byl Comic Con exkluzivní, a tak to je docela těžké sehnat, ale existuje několik panenky tam, že si můžete koupit on-line. Tato postava vypadá opravdu velkolepý se všemi rukama a nohama, je to jeden z nejlepších panenky, které jsme kdy viděli od Monster High a my doufáme, že bude mít obecnější vydání v určitém okamžiku, aby ji více široce dostupný.

K dispozici je také zpráva, že můžeme získat více energie vlkodlaky panenky, tito byli samozřejmě velmi populární na začátku tohoto roku, takže by to mohlo být Mattel se chystáte dát nám pár dalších. Ten, který jsme slyšeli bude coming out je Ghoulia , i když ještě nejsme jisti, co postava ona přijde jako.

Twyla & Gigi Grant

Jedním z velkých vydání v loňském roce Scarah výkřiky panenka . Očekává se, že na podzim roku 2013 bude nový Scarah panenka vyvedl z miluji Móda rozsah. Tato řada se rovněž Opatství Bominable, Frankie Stein, Clawdeen Wolf a Draculaura.

Velký televizní speciální minule kolo bylo Scaric Město Frights . V letošním roce máme 13 Wishes nich obsahuje dvě zbrusu nové postavy. Nejdůležitější z příběhu je Gigi Grant, ona je dcera džin, a jak byste očekávali, že má pravomoc udělovat přání. Její vlasy jsou velmi světlé růžové a je v jakémsi bob. Její panenka přichází s roztomilé lampy a ona má pet štíra názvem Sultan Sting.

Další nová postava je Twyla , ona je dcera Boogie Man a přichází s trochou prachu zajíček jménem Dustin. Často Hinds pod postele lidí, ale na rozdíl od svého otce se vydává pěkné sny místo ošklivé ones. Je dodáván s zelenou a modrou srstí a ona má na sobě modré a fialové šaty. Tyto dva nové panenky byly přivezeny přes letních měsících a oni byli velmi hodně v poptávce od té doby.

Tam byly různé další 13 přání panenky vyvedeny včetně Cleo De Nile playset a tři strany panenky který všichni nosí ples šaty.
Honey Doll Swamp
Nové panenky 2014

Skvělá zpráva pro rok 2014 je to, že se budeme se podívat na nějaké zbrusu nové příšery navštěvují školu. Jeden z nejlepších nových panenek vypadá, že med Swamp . Ona je dcera Swamp Monster, a jak můžete vidět z obrázku, že má nějakou úžasnou zelenou afro vlasy. Tato panenka je řekl, aby byl vyjde na jaře jako součást Frights, kamera, akce speciální, který je coming out. Panenka byla odhalena na Comic Conu a když je to zároveň, až to udeří do obchodů, si myslíme, že med Swamp je pravděpodobně jedním z nejpopulárnějších panenky 2014.

Stejně jako Honey Swamp existují další znaky , které byly přijaty. Jedním z nich je bude nazýván Jane Boolittle . Předpokládáme, že jméno je hra na Dc Doolittle a to je si myslel, že Jane bude nějaký Witch Doctor, možná bude lékař pro zvířata nebo zvířata v zájmovém chovu na Monster High. Jane přichází s trochou lenost jako její mazlíček. Zajímavé je, že vypadá, jako by ona má nějaký Ortéza na noze, takže ona může být první panenka jsme viděli s nějakým druhem postižení. To je opět pravděpodobné, že bude propuštěn na jaře.
Slo Mo Doll
Clawdia Vlk Doll
Slo Mo a Clawdia

Všichni víme, o známé postavy Slo Mo, přítel kňučí Ghoulia. Dobrou zprávou je, v roce 2014 jsme se konečně uvidíme ho ve formě panenky. On je propuštěn jako součást Ghoul Spirit řady panenek a přijde na sobě krásný top s Monster High logo týmu na. On je také nést vlaječkou, když podporuje svůj tým. Panenka je docela základní jiné než to, že má to, co by se dalo nazvat pomalý pohled na tváři a jeho modré vlasy je v obvyklém Quiff, že ho uvidíme se. Někteří lidé říkají, že oni očekávají, že Slo Mo prodává v dvojitém balení s přítelkyní Ghouila ale ještě neví, jestli to bude tento případ.

Další nový znak pro rok 2014 je Clawdia Vlk . Jak byste předpokládat, že souvisí s Clawdeen ve skutečnosti ona je starší sestra se o ni. Její panenka se zobrazilo na San Diego Comic Con a přichází s blond vlnitými vlasy a brýle. Má na sobě růžovou bundu a vypadá docela sofistikované. Rodina Vlk nyní má několik členů a dělá vás zajímalo, kolik by mohlo být ve skutečnosti. Očekáváme, že Clawdia dělat vzhled na začátku příštího roku ale nejsme jisti přesným datem vydání.

Další nové panenky, které byly mluvil o 2.014ar Elissabat a Viperine Gorgon. Oba tyto nové panenky nyní potvrzen i když jsme nečekali, že si náhled z nich až později v tomto roce. Elissabat mohl být nějaký upír, nejsme si jisti, přesně a Viperine je sestra Deuce Gorgon, takže bychom očekávat, že se na základě nějakého hada. Doufáme, že bude mít také hady na vlasy jako její bratr dělá.

Tam jsou pravděpodobně bude další nové panenky Monster High v roce 2014, ale zatím to jsou pouze ty, které byly potvrzené. Existuje spousta pověstí o ty ostatní, jako je Jean Claw a Iris, ale ty jsou stále jen fámy. Když jsme se o nic víc, potvrzení o tom, co očekávat, budeme aktualizovat naše stránky s podrobnějšími informacemi a pár nových fot


článek přeložen Googlem jsou tam chyby

co jsem neudělala a udělám

20. srpna 2013 v 20:48 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček
dám fotky monsterek z dovolené
nějaké novinky
videa
co jsem nového vyrobila
možná mou sbírku mh
a mnohem víc

!!!!pozastávko!!!!

14. srpna 2013 v 20:09 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček
ahoj poslední dobou hodně vyrábím a vymýšlím příběhy že na blog není moc času tak že dávám pozastávko na pár dnů.Jinak včera jsem celý den byla se sestřenicí drakuškou a našli jsme tam dětskej šicí stroj na kličku a funguje !! Ji nak jsme také udělali fotky .tak ahoj
vaše lagoonka

fotka do soutěže u Cleo de Egypt,fotky z vodopádů

11. srpna 2013 v 9:11 | lagoonka |  SOUTĚŽE
fotka do soutěže a ted už fotky vodopádů

kaprunské přehrady

9. srpna 2013 v 15:26 | lagoonka |  léto

Budou tu mé příběhy

8. srpna 2013 v 7:32 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček
ahoj mám tu pro vás novou zprávu budou tu mé vymyšlené příběhy a nebudou jen o mh doufám že se vám budou líbit a budete je s radostí číst.

promazávání affs

6. srpna 2013 v 19:01 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček
takže promazávám affs.
mažu:
taly nechodí nasvůj blog nemám tu od ní žádnej koment
týnuše tu jsem smazala moc nerada- smazala blog
deenie nechodí na svůj blog nepsala komenty
robenechodí na svůj blog nepsala komenty

sweet scream thursday

6. srpna 2013 v 14:42 | lagooka |  novinky v Mh světě
zdroj:flicker.com

Honey Swamp

6. srpna 2013 v 12:21 | lagoonka |  obrázky monsterek

swimm line 2

6. srpna 2013 v 12:16 | lagoonka |  novinky v Mh světě
co jim říkáte mě se moc líbí

jsem tu na skok

5. srpna 2013 v 12:09 | lagoonka |  novinky ny blogu/deníček
Právě jsme se vrátili z Rakouska, v Itálii jsme na konec nebyli ale i tak jsem si to užila.A vypadá to že asi na zahradu ani nepojedem protože zde byla bouře a nám u domu spadl telegrafní slou a ten strhnul plot a vrátka a musí se to opravit. A mě nefunguje počítač.Aspon že máme doma dva. Jenže problém je ten že na tom rozbitém počítači mám uložená všechhna hesla a věci na dessy ty hesla mě ani tak neštvou ty nejdůležitější si pamatuji ale ty věci na dessy jo.A jinak co se dělo když jsem tu nebyla docela by mě to zajímalo.Fotek mám nafoceno dost tak se můžete těšit.A koupila jsem si Monster high knížku na návrhy šatů a Monster high vysouvací gumu.cute draculaura

3. srpna 2013 v 9:57 | lagoonka |  obrázky monsterek

gigi v mlze

2. srpna 2013 v 9:48 | lagoonka |  fotky